• Обновено
Подобри домови и градини Тристан целосен преполн конвертибилен кревет кревет, бел

Подобри домови и градини Тристан целосен преполн конвертибилен кревет кревет, бел

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Спијте два во стил и максимизирајте го вертикалниот простор со забавен и безбеден дизајн на подобри домови и градини Тристан целосен кревет кревет. Со едноставен дизајн кој е издржлив и функционален, Тристан има цврста конструкција на дрво, чисти линии и хоризонтални летви. Совршена опција за млади браќа и сестри кои споделуваат просторија и брилијантно решение за спиење или гости надвор од градот. Прилагодливиот кревет Твистан Близнак кревет ви овозможува да се постави на тоа да биде стандардна целосна целосна конфигурација или два хонорарни целосни кревети. Креветот има убава завршница и вградена скала што овозможува лесен, сигурен пристап до горниот кревет без да се жртвува личен простор. За забавно решение за спиење две во просторија, подобри домови и градини Тристан целосен кревет кревет е совршен избор. Подобри домови и градини Тристан полно со цел конвертибилен подно кревет, кревет за кревети со целосна големина, направен со конструкција на цврсто дрво . лесно се претвора во два одвоени кревети со целосна големина. Секој кревет е дизајниран да смести стандарден душек со целосна големина (се продава одделно). Вклучени лекови за кревети и не е потребна пролет за кутија . Одобрено за живеење на мал простор. Ветува оптимална поддршка и издржливост со цврста интегрирана скала и летви. Потребно е склопување, вклучен хардвер. 1-годишна ограничена гаранција. Ги исполнува стандардите за безбедност на САД . Собрани димензии : 79 "L x 59" W x 47,5 "H. Ограничување на тежината : 250 bs. По кревет. Нето тежина : 130 bs. Димензии на испорака : 79" L x 15 "W x 12" H . Бруто тежина : 141 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean
  • Обновено
Оценката:

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

Lee Riders Womens Midrise Straight Jean со предни џебови од лажички и иконични џебови со зашици со Sкрива Премиум истегнат

DEN 3.00