• Обновено
Подобри домови и градини Тристан целосен преполн конвертибилен кревет кревет, бел

Подобри домови и градини Тристан целосен преполн конвертибилен кревет кревет, бел

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Спијте два во стил и максимизирајте го вертикалниот простор со забавен и безбеден дизајн на подобри домови и градини Тристан целосен кревет кревет. Со едноставен дизајн кој е издржлив и функционален, Тристан има цврста конструкција на дрво, чисти линии и хоризонтални летви. Совршена опција за млади браќа и сестри кои споделуваат просторија и брилијантно решение за спиење или гости надвор од градот. Прилагодливиот кревет Твистан Близнак кревет ви овозможува да се постави на тоа да биде стандардна целосна целосна конфигурација или два хонорарни целосни кревети. Креветот има убава завршница и вградена скала што овозможува лесен, сигурен пристап до горниот кревет без да се жртвува личен простор. За забавно решение за спиење две во просторија, подобри домови и градини Тристан целосен кревет кревет е совршен избор. Подобри домови и градини Тристан полно со цел конвертибилен подно кревет, кревет за кревети со целосна големина, направен со конструкција на цврсто дрво . лесно се претвора во два одвоени кревети со целосна големина. Секој кревет е дизајниран да смести стандарден душек со целосна големина (се продава одделно). Вклучени лекови за кревети и не е потребна пролет за кутија . Одобрено за живеење на мал простор. Ветува оптимална поддршка и издржливост со цврста интегрирана скала и летви. Потребно е склопување, вклучен хардвер. 1-годишна ограничена гаранција. Ги исполнува стандардите за безбедност на САД . Собрани димензии : 79 "L x 59" W x 47,5 "H. Ограничување на тежината : 250 bs. По кревет. Нето тежина : 130 bs. Димензии на испорака : 79" L x 15 "W x 12" H . Бруто тежина : 141 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33