• Обновено
Он. Заштитен гел Телефонски случај за iPhone iPhone Pro - Grey

Он. Заштитен гел Телефонски случај за iPhone iPhone Pro - Grey

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Здраво на вашиот нов омилен додаток! Заштитете го вашиот i Phone 12 / i Phone 12 Pro со нашиот заштитен гел кутија од гребнатини, испакнатини и дупки без да го жртвувате вашиот стил. Подобрените странични зафати му помагаат на вашиот телефон да застане во најтешките моменти во животот. Заштитете го Он. ™ Ние сме на. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот .. како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Капка тестиран на 8 стапки. Заштита на браник на агол. Подобрени странични зафати. Компатибилен со безжично полнење. Удобен пристап до сите копчиња и пристаништа. Компатибилен со i Phone 12 / i Phone 12 Pro.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68