• Обновено
Правда Девојки за одмор Худи и нозе со 2 парчиња облеки, големини XS-XLP

Правда Девојки за одмор Худи и нозе со 2 парчиња облеки, големини XS-XLP

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Таа ќе почувствува шеќер слива чудесно со празниците за права за девојчиња Худи и сет на облеки со 2 парчиња со нозе! Овој симпатичен сет има графичка инспирирана од празник во супер меко руно. Со своите координативни хеланки, овој симпатичен сет ќе ја задржи пријатна цела сезона на празници! Материјал : 52% памук, 48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пакетот вклучува : Худи инспирирана од празници и координативни нозе. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на изрез. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Кенгур. Врвни карактеристики : стајлинг на предниот дел на вратот, сјајно празник инспириран графички, ребрести манжетни и полите. Крајни карактеристики : Еластична лента за половината, графики инспирирани од празници. Правда за празник Худи и сет на облеки со 2 парчиња нозе. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата