• Обновено
Урбана Република Бебе и Деца девојки со тешка категорија со тешка категорија, печатена јакна, големини 12м-4Т

Урбана Република Бебе и Деца девојки со тешка категорија со тешка категорија, печатена јакна, големини 12м-4Т

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Јакната со тешка категорија од урбана Република има вашето мало девојче покриено во удобност и стил со забава, печатење и меко, топло чувство. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џебови на страните. Карактеристики : ватирана надуена ткаенина; Печатење на сите. Урбана Република Пуфер јакна за девојчиња за бебиња и девојчиња за мали деца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24