• Обновено
Brinley Co. Co. женски меки квадратни пети кожен слајд

Brinley Co. Co. женски меки квадратни пети кожен слајд

Buyers rating:
DEN 591.84

Тековен

Шик и недооценено, Кали од Бринли Ко. Со отворен грб и квадратна пети, овие мувли го погодуваат совршен баланс на модерниот и класичен. Подлога со подножје и вегански кожни ленти од крцкање и завршете ја оваа ветровита сандала. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24