• Обновено
Грејсон Социјални жени и жени плус кошула за спиење на Кока Кола

Грејсон Социјални жени и жени плус кошула за спиење на Кока Кола

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

На крајот на денот достигнете до вкупната удобност на кошулата за спиење на Greyon Socials. Мека и удобна, оваа памучна маичка располага со привлечен дво-тон дизајн и преголем, дечко одговара, што го прави совршен избор за спиење или лежење. Толку симпатично, можете дури и да го спарите со некои хеланки и да излезете надвор! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Преголемо, момче одговара. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дво-тон дизајн со графички однапред. © Кока Кола, сите права се задржани. Дво-тон кошула за спиење за жени од Грејсон Социјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата