• Обновено
Експерт градинар, отворено, растенија во живо, разнобојно, невен, 1G, секој

Експерт градинар, отворено, растенија во живо, разнобојно, невен, 1G, секој

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Овие годишни контејнери на пролет и лето се одличен начин да додадете боја на вашиот трем и внатрешен двор. Прилагодете ги со користење на вашиот сопствен сад. Правилната грижа и одржување ќе го продолжат животот на вашето растение. Ова вклучува отстранување на потрошените цути. Побарајте растенија прилагодени за вашите услови во вашиот регион. Може да размислите и да додадете ѓубриво со бавно ослободување на секои 2-4 недели, покрај вашите апликации за вода. Можеби ќе размислите да додадете почва што ја повторува вашата фабрика во поголем сад кога растението ќе почне да го надминува тековниот сад. Годишници. Тип : Контејнер. Засади светлина : дел сонце до сонце. Грижа на растенијата : Вода бунар кога е суво, оплодувајте често . Харди во зони : N/A. За употреба во : контејнери и украсување. Заврши големина : 18-36 "Висок. Најниска температура : 38 степени F.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33