• Обновено
Thumbrintz Не украсена деко -бод III затворена перница на отворено

Thumbrintz Не украсена деко -бод III затворена перница на отворено

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер. Thummprintz Не украсена деко -бод III Внатрешна/надворешна перница : Прекрасна уметност од Вана Лам создава геометриски дизајн во тен, крем и сива за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата. Само чисто место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата