• Обновено
Цврста манжетна од не'рѓосувачки челик - храброста е страв

Цврста манжетна од не'рѓосувачки челик - храброста е страв

Buyers rating:
DEN 1327.84

Тековен

5мм цврста манжетна од не'рѓосувачки челик-Храброста е страв од розови кутии, произведува и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата