• Обновено
Проекција за проекција на светлосхав, хокус Покус, сенка на сенката на вештерките

Проекција за проекција на светлосхав, хокус Покус, сенка на сенката на вештерките

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Светла со енергетско ефикасно LED осветлување.Облечете го заслепувачкиот приказ оваа празнична сезона со оваа светлина! Супер е лесно да се постави и управува. • Проверете го осигурувачот. И да, Lightshow е апсолутно безбеден за употреба. Gemmy е трендсетер и лидер во индустријата во сезонски декор, LED осветлување и анимација кадифни и нови ликови, создавајќи иконски брендови како Airblown® надувување, Lightshow® и Big Mouth Billy Bass. П : Кое е оптималното растојание од мојата куќа што треба да го користам мојот проектор на Lightshow®? О : Препорачуваме да го поставите вашиот проектор приближно 20 стапки назад од површината на проекцијата. П : Дали проекторот на Lightshow® бара некои посебни потреби за електрична енергија или електрична енергија? О : Не, се приклучува на кој било стандарден штекер. Gemmy Industries. Често поставувани прашања П : Може ли да го користам мојот проектор на Lightshow® во склоно време? О : Единицата е отпорна на временските услови и има траен дизајн. Сепак, светлата се многу светли, така што никогаш не препорачуваме да ги заблескате директно во очите. Дополнителен осигурувач обезбеден со производ. Слободно можете да го прилагодите ова растојание за да одговараат на вашите преференции. Оваа светлина создава магично осветлување на празникот на затворени или надворешни површини, вклучително и надворешни или внатрешни wallsидови, простори за живеење, предни врати и тремови, гаражни врати, огради, дрвја и грмушки. Од 1984 година, нашите производи буквално го сменија пејзажот на украсување на празници и сезонски подароци, станувајќи дел од културната лексикон. Совршено за украсување на одмор на отворено или каде и да уживате во светлата. Списокот за проверка на снимањето на проблеми • Изворот на електрична енергија е оневозможен или кабелот може да биде исклучен. Поставувањето е супер едноставно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Acdelco 17D1108CH керамика
  • Обновено
Оценката:

Acdelco 17D1108CH керамика

Постави подлога за сопирачката на дискот Acdelco Формулирани со цврсти челични нишки за оптимална спровод�

DEN 1511.20
Стерлинг сребрен Cr аква прстен
  • Обновено
Оценката:

Стерлинг сребрен Cr аква прстен

Jordanордан Сина NYујорк знае што е жешко Ќе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и

DEN 2.67