• Обновено
Фрозми за кратки ракави за кратки ракави на снежникот, сет и панталони за спиење, големини S-6XL

Фрозми за кратки ракави за кратки ракави на снежникот, сет и панталони за спиење, големини S-6XL

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Кој е најладниот, најразличен карактер на празниците? Фрости снежен човек! Покажете го вашиот распоред за одмор со овој забавен, удобен сет на замрзнување на снежникот. Со маица со кратки ракави и пар сини панталони за спиење со отпечатоци, овој сет за спиење на мажи ве подготвува за дневни достојни денови и релаксирачки ноќи. Совршено за Божиќно утро и пошироко! Материјал : маица : 60% памук/40% полиестер; Панталони : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина на маица со големина : стил на пулвер; екипаж со дизајн без ознака за дополнителна удобност; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; еластична половината со врзана вратоврска; летање на копче; сите отпечатоци. © WBei & Classic Media, сите права се задржани. Поставени се машки графички мета и панталони за спиење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33