• Обновено
Одлична вредност големо бурито брашно тортили, брои

Одлична вредност големо бурито брашно тортили, брои

Buyers rating:
DEN 26.88

Тековен

Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. 110mg калциум по порција. Одлична вредност Големата бурито брашно тортили се одличен извор на калциум и диетални влакна.Одлична вредност Големата бурито брашно тортили го прават времето за семејна вечера пријатно и повеќе вкусно. 110mg калциум по порција. Нема транс масти или холестерол. Пакет од 8 тортили. За да ги подготвите, едноставно ставете ги овие тортили во вашата рерна и печете ги неколку минути, фрлете ги во микробранова печка за неколку секунди, или загрејте во тава додека не се загрее и флексибилно. 220 калории по порција. Нема транс масти или холестерол. Одлична вредност големи бурито брашно тортили, 8 брои : 8 големи тортили од брашно од бурито. Нема додаден шеќер. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Пакет од 8 тортили. Обидете се да создадете домашна пилешка цезар салата обвивки со свежо скара пилешко, пармезанско сирење и крцкава ромаинска зелена салата, или појадок бурито со измамени јајца, кромид, јалапено, кисела павлака и колбас. Овие тортили од брашно се само 220 калории по порција и немаат додадени шеќери, транс масти или холестерол. Дозволете им на нашите тортили да ве инспирираат да создадете нови домашни рецепти. 220 калории по порција. Нема транс масти или холестерол. Одлична вредност големи бурито брашно тортили, 8 брои : 8 големи тортили од брашно од бурито. Нема додаден шеќер. 220 калории по порција. Направете традиционални буритони исполнети со ваш избор на месо, рафинирано грав, рендан сирење, зелена салата, домат, кромид, павлака и гуакамол. Одлична вредност големи бурито брашно тортили, 8 брои : 8 големи тортили од брашно од бурито.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24
Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84