• Обновено
Sumn Industries Fashion Designer Shoes Bookstack Purple Gold Atquolor Framed Wall Art од Аманда Гринвуд

Sumn Industries Fashion Designer Shoes Bookstack Purple Gold Atquolor Framed Wall Art од Аманда Гринвуд

Buyers rating:
DEN 240.00

Тековен

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Аманда Гринвуд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Sluzzy Fuzzy Sligkback Slignback Calistoga
  • Обновено
Оценката:

Sluzzy Fuzzy Sligkback Slignback Calistoga

Вие сте нови омилени влечки од крзно од крзно, овие се исто толку слатки колку што се пријатни Одликувај�

DEN 415.84