• Обновено
БЕСПЛАТНА КОНТЕРНА КОНДОНСКО КОНДОТ КОНД-пред-блуза со блузонски ракави

БЕСПЛАТНА КОНТЕРНА КОНДОНСКО КОНДОТ КОНД-пред-блуза со блузонски ракави

Buyers rating:
DEN 335.84

Тековен

Полираната блуза на бесплатната склопување зема класична кошула и ја прави модерна со драматични ракави на блузони, спарени со безвременски дизајн на предниот дел од копчето. Велиме, да, ве молам! Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Плоча на копчиња предни. Ракави : Долги ракави на блусон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на кошули. Кошула за ракави на Bluse Bluseon на Bluseon од бесплатно склопување. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Машка графичка мета Ротвејлер
  • Обновено
Оценката:

Машка графичка мета Ротвејлер

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер...

DEN 239.68
Sluzzy Fuzzy Sligkback Slignback Calistoga
  • Обновено
Оценката:

Sluzzy Fuzzy Sligkback Slignback Calistoga

Вие сте нови омилени влечки од крзно од крзно, овие се исто толку слатки колку што се пријатни...

DEN 415.84