• Обновено
Елементи женски плус големина со големина на тексас

Елементи женски плус големина со големина на тексас

Buyers rating:
DEN 479.84

Тековен

Има нешто привлечно случајно и истовремено моќно во врска со елокии елементи тексас комунален фустан што ја меша модерната погодност со ултра-шик стил со појас, вграден половината… совршен за кој било ден во неделата. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. одговара : лесно вклопување. Должина : MIDI должина; А-линија силуета; 47 ”долг. Затворање : Функционална, скриена копче за копче. Ракави : Долго. Ockебови : Функционални џебови на градите и колкот. Карактеристики : одвојлив појас на половината; Не-протечка ткаена тексас. Плус со големина на алатка за алатка со големина на елокии. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33