• Обновено
Чизми за работа со железо од железо од машка тешка пети

Чизми за работа со железо од железо од машка тешка пети

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Мажот Брама 8 инчи Ironctough Work Boot ја задржува ногата заштитена додека работите. Заштитата на безбедноста на челичните пети ASTM F2413-18 ќе ги задржи вашите прсти безбедни од остатоци што паѓаат. Подложен јазик и јака за дополнителна удобност на лизгање и надворешна плоча отпорна на масло. Тешката железо е со челична пети и 200гр со градежништво со ГИВ. Brahma Iron Iron Targe II челичен пети : кожа и човекот изработени горниот дел. 8 инчи. Гума дно. Издржлив. Челичните пети ги исполнуваат состаноците ASTM F2413-18. Подготвен јазик и јака. Лизга и отпорна на масло од надворешната страна. Удобно стапало. Brahma Iron Iron Targe II челичен пети : кожа и човекот изработени горниот дел. 8 инчи. Гума дно. Издржлив. Челичните пети ги исполнуваат состаноците ASTM F2413-18. Подготвен јазик и јака. Лизга и отпорна на масло од надворешната страна. Удобно стапало. Brahma Iron Iron Targe II челичен пети : кожа и човекот изработени горниот дел. 8 инчи. Гума дно. Издржлив. Челичните пети ги исполнуваат состаноците ASTM F2413-18. Подготвен јазик и јака. Лизга и отпорна на масло од надворешната страна. Удобно стапало. . Удобно работно место. Повеќе димензии се достапни во широкопојасниот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84