• Обновено
Маица со меки двоен ракав на Georgeорџ Машкиот ракав Хенли Раглан, до големина 5xl

Маица со меки двоен ракав на Georgeорџ Машкиот ракав Хенли Раглан, до големина 5xl

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Сакате да оставите незаборавен прв впечаток. Вие се буткате низ вашиот плакар во потрага по кошула што ја привлекува привлечноста, но ништо не чини да го направи намалувањето. Одите на Интернет и проверете го изборот и тука, читајќи го ова. Кошулата изгледа одлично на Интернет? Но, дали е исто толку прекрасно како што изгледа? Одговорот е едноставен : не е. Подобро е. Со премијата на Georgeорџ Мажите со долги ракави Хенли Те, го добивате најдоброто од двата света : стил и удобност комбинирани во една кошула. Кошулите во стилот на Хенли се секогаш привлечни : тие се многу како кошули во поло-стил, освен јаката е рамна и овозможува зголемен проток на воздух. Тие, исто така, имаат копчиња, во овој случај, стилски копчиња од дрво од дрво кои создаваат убав контраст против бојата на кошулата. Овој врв со долги ракави е двоен слој на врвот : поли-рајонска мешавина пред себе, позната по својата еластичност и полиестер во грб, познат по својата сила. Накратко : кошулата не е само модерна, исто така е изградена за да трае. Можете да го спарите ова со убав пар панталони, за работа или за игра и да изгледате остри како и секогаш. Бидете подготвени за дојдовни комплименти кога ја носите оваа мета. Тие ќе те прашаат,? Од каде ја добивте кошулата ?? И, ќе знаете точно каде да ги насочите. Премиум на Georgeорџ Мажите со долги ракави Хенли Теи : модерен пресврт на маицата во класичен стил мажи. Georgeорџ долги ракави меки мета : Двојно слој : Преден слој - 88% полиестер / 12% рајон. Заден слој - 100% полиестер. Редовно вклопување. Супер мека ткаенина. 2 копчиња за дрво. Етикета без ознаки за удобност. Достапно во цврсти бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84