• Обновено
Примарно злато Карат жолто злато 6x овален розов турмалин прстен

Примарно злато Карат жолто злато 6x овален розов турмалин прстен

Buyers rating:
DEN 1680.00

Тековен

Овој исклучителен 14 карат жолт златен прстен ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Изложувајќи три розови турмалински скапоцени камења во форма на овален 6x4mm, заедно со прекрасен дизајн за атрактивен сјај на изглед, овој прстен е сигурен дека ќе ги сврти главите. Овој прстен е достапен во големината на прстот 5, Gemstones тежи 0,78 CTTW.metal Тежина : 2,12 грамсјева тип : Стил на фининг : Gemstone ringgend Месец : Октомври Колор : Pinkcut : Face Ted Shape : Ovalsize : 6mm x 4mmweight : 0,78 CTTWQUANTITY : 3 Jewelry Поставување : Channelyour Attict Злато, скапоцен камен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67