• Обновено
Се чудо на нација, бебе момче кратко облека, 3-парчиња

Се чудо на нација, бебе момче кратко облека, 3-парчиња

Buyers rating:
DEN 239.68

Тековен

Овој симпатичен сет од Wonder Nation е одличен додаток на гардеробата на вашето момче (исто така : прави одличен подарок за него!) И има кратко, ти и биб. Комплетен сет што е сладок третман! Вклучува 1 кратка, 1 маица и 1 биб. Shortalls : скриени прилепувања на прстенот. Маица : екипаж; кратки ракави. Биб : Затворање на кука и јамка. Маица : 60% памук/40% полиестер; Shortall : 100% Spandex; BIB : 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. 3-парчиња облека од 3-парчиња на Baby Boys, поставена од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата