• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Ноќи Мандала во сина платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Ноќи Мандала во сина платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, рамка од

Buyers rating:
DEN 719.84

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Ноќи Мандала во сина„ платно уметност од Кети Г. Аренс, Црна мат, рамка од бреза : Уметничка : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата